З 1 пункту одночасно протележних напрямків вирушили велосепедист і пішохід.Пішохід рухався зі

швидкістю 4 км/год,а велосепедист в 5 разів більшою швидкістю,Якою буде відстань між ними відстань через 3 години до початку руху?.

Ответы на вопрос

Отвечает Мусалы Дарига.

Ответ: 72 км

Пошаговое объяснение:

Знайдемо швидкість велосипедиста , так як він рухався у 5 раз більшою швидкістю , то маємо

4*5=20 км/год

Далі знайдемо швидкість віддалення між велосипедистом і пішоходом

4+20=24км/год

Знаходимо, якою буде відстань між ними  через 3 години до початку руху

3*24= 72 км