Вулицю довжиною 1600 м і шириною 15 м заасфальтували Скілька тон асфальту використали, якщо на

кожні 10рвитрачати 4 т асфальту?​

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Алина.

Ответ:

1)1600*15-24000(м2)-площа вулиці

2)24000-100*4=240*4=960(т)-всього асфальту використали

Пошаговое объяснение: