Відстань 54 км від одного міста до другого автобус проїхав за 1,2 год.За який час автобус проїде

шляхдовжиною 45 км до наступної стан-ції, якщо він буде рухатися з тією жшвидкістю?Допоможіть будь ласка!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мулярчик Дима.

Відповідь:

Потрібна 1 година.

Покрокове пояснення:

Відстань 45 км. меньша за 54 км. у 54/45 = 6/5 разів.

Відповідно на подолання відстані 45 км. потрібно 1,2 * 5/6 = 1 година.

Отвечает Ганичева Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 54 : 1,2 = 45 (км/ч) - скорость автобуса

2) 45 : 45 = 1 (ч) - за это время проедет автобус расстояние в 45 км

Ответ: за 1 час