270. 45 мг вітаміну С на день добова норма для дітей 10 років. У 100 грн мах чорної смородини

міститься 200 мг вітаміну С, а в апельсинах і ли монах - відповідно на 140 мг і 160 мг менше. Скільки вітаміну Су 100 апельсинів? Ay 100 г лимонів? Складіть свій раціон із продуктів, що іс- тять вітамін С.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хоменко Артём.

1)200-140=60(мг)-у апельсинах

2)200-160=40(мг)-у лимонах

Раціон 10гр смородини (20мгр) , 50гр лимона (20мгр) , 6гр апельсинів (5мгр)