У школі 325 учнів 5-их і 6-их класів, причому п’ятикласників у 4 рази менше ніж шестикласників.

Скільки учнів навчається у п’ятому і шостому класах?

Ответы на вопрос

Отвечает Криуля Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х - шестиклассников

х:4 - пятиклассников

х+х:4=325

4х+х=4*325

5х=1300

х=1300:5

х=260 - шестиклассников

260:4=65 - пятиклассников