у поїзді було 100 людей 65% людей вийшли з поїзда. Скільки людей буде в поїзді якщо 65% покинули

поїзд?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипов Илсаф.

100 людей — 100%

х людей — 65%

х = 65 · 100 : 100 = 65 (люд) — вийшло людей з поїзда.

100 - 65 = 35 (люд) — залишилося в поїзді.

Відповідь: в поїзді залишиться 35 людей.