1.розвязати рівняння х-7/12=5/12.2.з цукрових буряків одержують 4/25 частин цукру. Скільки потрібно

цукрових, щоб отримати 8ц цукру?

Ответы на вопрос

Отвечает Наумчик Анастасия.

Уравнение.

x-7/12=5/12

x=7/12+5/12

x=12/12=1