Складіть числовий вираз і обчисліть його значення: 1)до числа 2 1/6 додати суму чисел - 2 1/4 і -

3 3/5;2) до суми чисел 16,23 і -1,7 додати число -12,41;3) до суми чисел -18,83 і 11,4 додати суму чисел -23,3 і 19,73.допоможіть пліз ​

Ответы на вопрос

Отвечает Абашина Варвара.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)

2. 1/6 + (-2. 1/4 + (-3. 3/5) ) =

2. 1/6 + (-2. 1/4 - 3. 3/5) =

2. 10/60 + (-2. 15/60 - 3. 36/60) =

2. 10/60 + (-5. 51/60) =

2. 10/60 - 5. 51/60 = -3. 41/60

2)

(16,23 + (-1,7) ) + (-12,41) =

(16,23 - 1,7) - 12,41 =

14,53 - 12,41 = 2,12

3)

(-18,83 + 11,4) + (-23,3 + 19,73) =

-7,43 + (-3,57) = -7,43 - 3,57 = -11