З УМОВОЙ!!! 1387. На трьох вантажівках було 5,1 т зерна, причому на другій було зерна удвічі

більше, ніж на першій, а на тре тій на 0,3 т більше, ніж на першій. Скільки тонн зерна було на кожній вантажівці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Андриянова Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - количество зерна на 1-м грузовике, т.

2x - количество зерна на 2-м грузовике, т.

(x+0,3) - количество зерна на 3-м грузовике, т.

x+2x+x+0,3=5,1

4x=5,1-0,3

x=4,8/4

x=1,2 т - количество зерна на 1-м грузовике.

2·1,2=2,4 т - количество зерна на 2-м грузовике.

1,2+0,3=1,5 т - количество зерна на 3-м грузовике.