1.визнач скільки часу тривають шість уроків якщо один урок триває 3/4 год а)3 годб)4 год 20 хв

в)4 год 30 хвг) інший варіант2.Відрізок довжиною 4 цілі 1/2 дм поділили на дві рівні частини. Знайди довжину однієїа)1/2 дмб)1 ціла 1/2 дмв)2 дмг) інший варіант​

Ответы на вопрос

Отвечает Брейлян Вова.

Пошаговое объяснение:

№1

1 час = 60 минут

1) 3/4 * 6 = 18/4 = 4. 2/4 = 4. 1/2 часа - идут 6 уроков

2) 4. 1/2 часа = 4ч + 1/2ч = 4ч + 60 * 1/2 = 4ч + 60/2 = 4ч 30мин

Ответ: в) 4ч 30мин

№2

4. 1/2 : 2 = 9/2 * 1/2 = 9/4 = 2. 1/4 дм - равна каждая часть

Ответ: г) другой вариант

Отвечает Волошин Артур.

1.  (3/4)*6=3*6=4=3*3/2=4.5/часа/=4часа 30 мин.- верный ответ в)

2. 4 1/2 :2=4:2+(1/2):2=4 1/4/дм/- верный ответ г)