Знайди середню швидкість автомобіля якщо він за 4 год подолав 323км, а потім за 2год ще 175 км.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бесарабчук Саша.

Пошаговое объяснение:

v =  \frac{323 + 175}{4 + 2}  =  \frac{498}{6}  =83

км/год