Допоможіть будьласка!!! площя поля становить 160га. 7 засіяно 10пшеницею житом. скільки гектарів

засіяно житом? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Батаргина Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

160 * 7/10 = 160 : 10 * 7 = 112 га засіяно  пшеницею

160 - 112 = 48 га засіяно житом