Марiчка, Ігор та Денис орендували велосипеди. Розблокування велосипеда коштує 5 грн, а 1 хвилина

їзди - 50 коп. Скільки грошей 5 заплатять усі діти за годинну поїздку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Домке Дима.

Ответ.

  • Усі діти заплатять за годинну поїздки 105 грн

Пошаговое объяснение.

Коротка умова:

орендували велосипеди - 3 человека

разблокування  - 5 грн

1 хвилина їзди - 50 коп

скільки грошей заплатять діти за годинну поїздки - ?

Рішення.

1) Так як 1 грн = 100 коп, переводимо 50 коп в 0,5 грн,

1 грн - 100 коп

х        - 50 коп

х = 50 · 1 : 100

х = 0,5 грн

2) Знаходимо скільки грошей одна дитина витратила на годину їзди:

1 година = 60 хв

Складаємо пропорцію:

1 хв   - 0,5 грн

60 хв - х

х = 60 · 0,5 : 1

х = 30 грн

3) Знаходимо скільки всього грошей витратила одна дитина на катання:

30 + 5 = 35 грн

4) Знаходимо скільки грошей заплатили всі діти:

35 · 3 = 105 грн

#SPJ1