Квадрат і прямокутник мають рівні площі, сусідні сторони прямокутника дорівнюють 3 см і 12 см.

Знайдіть периметр квадра

Ответы на вопрос

Отвечает Триандафилиди Анастасия.

Ответ:

24 см

Пошаговое объяснение:

Знайдемо площу прямокутника: S=a*b, де а і b  - сторони

S=3*12=36см²

У квадрата сторони рівні і його площа дорівнює: S=a², де а - сторона квадрата, тоді

сторона квадрата дорівнює: √36=6(см)

Периметр квадрата дорівнює: Р=4а, де а - сторона, тоді сторона дорівнює:

Р=4*6=24 (см)