Є 27 апельсинів, 39 яблук і 45 груш. Яку найбільшу кількість фруктових наборів можна скласти, щоб

в усіх наборах була однакова кількість фруктів кожного виду?

Ответы на вопрос

Отвечает Нагибина Тася.

Ответ:

27+39=66

66-45=21

ответ: 21

Отвечает Петров Михаил.

Ответ:

27

Пошаговое объяснение:

45 - 27=18

39 - 27 =12 остоется остаток а остакок нам не нужен