Знайди суму всіх чисел,розташованих на координатній прямій між числами -14 і 19 Допоможіть будь

ласка, бажано розписати

Ответы на вопрос

Отвечает Райская Марьям.
-13+(-12)+(-11)+(-10)+(-9)+(-8)+(-7)+(-6)+(-5)+(-4)+(-3)+(-2)+(-1)+0+1+2+3+4+5+6+7+8+9+10+11+12+13+14+15+16+17+18=14+15+16+17+18=80
Відповідь: 80