Якщо для 50 корів сіна вистачить на 10 днів, то для 100 корів цього сіна вистачить на: a) 20 днів;

б) 2 дні; г) 5 днів. в) 10 днів; Даю 40 балов срочнооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Анастасия.

Корів стало у 2 рази більше, а сіна ні, тому вистачить їм у 2 рази менше.

 \frac{10}{2}  = 5

Відповідь:

5 днів Г)

Отвечает Баязитов Артем.

Ответ:

Г) 5 дней

Пошаговое объяснение:

50 коров = 10 дней

100 коров = х дней

50/100 = х/10

100 * х = 50 * 10

100х = 500

х = 500 : 100

х = 5

На 5 дней хватит сена 100 коровам