З точки до прямої проведено похила. Довжина проекції похилої дорівнює 11 см, а кут між похилою і

проекцією дорівнює 45°. Знайдіть довжину перпендикуляра, проведеного до прямої.

Ответы на вопрос

Отвечает Манолий Саша.

Ответ:

15.5 см

Пошаговое объяснение:

Довжина перпендикуляра може бути знайдена за допомогою теореми Пітагора:

c^2 = a^2 + b^2,

де c - довжина перпендикуляра, a - довжина проекції похилої, b - довжина похилої.

Отже, довжина перпендикуляра рівна:

c = √(a^2 + b^2) = √(11^2 + 11^2) = √(121 + 121) = √242 = 15,5 см.