В магазин привезли 30 кг мандаринів. За перший день продали 1/5, за другий - 3/5. 1) Яку частину

мандаринів продали? 2) Яка частина мандаринів залишилася? 3) Скільки мандаринів продали за перший день? 4) Скільки мандаринів продали за другий день? 5) Скільки мандаринів продали? 6) Скільки мандаринів залишилося?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сплетение Золотое.

Відповідь:

Загальна кількість проданих мандаринів складається з суми проданих мандаринів за перший та другий день:

1/5 + 3/5 = 4/5.

Отже, було продано 4/5 від 30 кг мандаринів, або 24 кг мандаринів.

Частина мандаринів, яка залишилася, складається з решти після продажу:

1 - 4/5 = 1/5.

Отже, залишилося 1/5 від 30 кг мандаринів, або 6 кг мандаринів.

Кількість мандаринів, які було продано за перший день, можна обчислити, використовуючи частку:

1/5 * 30 кг = 6 кг мандаринів.

Отже, було продано 6 кг мандаринів за перший день.

Кількість мандаринів, які було продано за другий день, також можна обчислити, використовуючи частку:

3/5 * 30 кг = 18 кг мандаринів.

Отже, було продано 18 кг мандаринів за другий день.

Загальна кількість проданих мандаринів складається з суми продажів за перший та другий день:

6 кг + 18 кг = 24 кг.

Отже, було продано 24 кг мандаринів.

Кількість мандаринів, яка залишилася, можна вирахувати за формулою:

Залишок = Початкова кількість - Кількість проданих

Залишок = 30 кг - 24 кг = 6 кг.

Отже, залишилося 6 кг мандаринів.