Ширина прямокутника 8,4 см, а його довжина в 3 рази довша.Знайди периметр і площу прямокутника

будь ласка допоможіть !!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Рабдан.
1) 8,4•3=25,2(см)-довжина;
2) p=(25,2+8,4)•2=67,2(см)
3) s=8,4•25,2=211,68(см2)
Отвечает Добрий Влад.

Ответ:

1)8,4×3=25,2

2)S=8,4×25,2=211,68

3)P=8,4+25,2=33,6

Пошаговое объяснение:

відповідь: S(площя)=211,68 см²

P(периметр)=33,6