1.сонце зійшло о 6 год 29 хв День тривав 13 год 2 хв. О котрій годині зайшло сонце 2.урок тривав

45хв і закінчився о 12 год 5 хв. О котрій годині почався урок? 3. Софійка виконала 18 завдань що становить 2/9 усіх завдань посібника з математики. Скільки всього завдань у посібнику?допоможіть будь ласка)​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалова Каролина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)

6 год. 29 хв + 13 год. 2хв. = 19 год. 31 хв. зайшло сонце

2)

12 год.5 хв. - 45 хв. = 11 год 65хв. - 45 хв = 11 год. 20 хв. почався урок

3)

18 : 2/9 = 18 * 9 : 2 = 81 завдання у посібнику