Допоможіть будь ласка розв'язати задачу. Для того щоб полити свій город, Відчайдух, Дзиґа і Писар

наносили в 4 однакові бочки 600 л води. Скільки літрів води приніс кожен козачок у кожну бочку, якщо відомо, що кожен з них наносив однакову кількість води? Розвязати двома способами.

Ответы на вопрос

Отвечает Гесс Алиса.

Щоб знайти кількість літрів води, яку приніс кожен козачок у кожну бочку, можна використати формулу:

\frac{(600 * 4)}{3} = 800

Отже, кожен козачок приніс 800 літрів води у кожну бочку.

Другий спосіб розв’язання полягає в тому, щоб розділити загальну кількість води на кількість бочок і на кількість козаків:

600 * 4 = 2400

2400 : 3 = 800

Отже, кожен козачок приніс 800 літрів води у кожну бочку.