На весняних канікулах 28 учнів та учениць 5-А класу відвідали парк розваг, де кожен iз них катався

на атракціонах. 16 дітей каталися на американських гірках, 18 - на електромобілях, а кілька дiтей каталися на обох атракцiонах. Скільки дітей каталися: а) на обох атракцiонах; б) лише на американських гірках; в) лише на електромобілях?​

Ответы на вопрос

Отвечает Копыткина Надежда.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)16+18=34(деяких дітей порахували 2 раза )

2)34-28=6-діти які були на обох атракціонах

3)16-6=10-діти які каталися тільки на американських гірках

4)18-6=12-діти які каталися тільки на електромобілях