Знайти ділене, якщо неповна частка 9, остача 4, дільник 123. За спам - Жалоба. Спасибо.


Ответы на вопрос

Отвечает Чайкина Милана.

Відповідь:

1 111

Покрокове пояснення:

Щоб знайти ділене потрібно дільник помножити на неповну частку і додати остачу

Отвечает Поднебесный Август.

Ответ:

1111

Пошаговое объяснение:

123 * 9 + 4 = 1107 + 4 = 1111

Проверка:

1111 : 123 = 9 (ост 4)