Допоможіть будь ласка срочно задача по матем 6 клас, На фабриці три майстри за добу виготовили

450 дронів разом. Перший зробив на 12 дронів більше ніж другий, а другий на 21 дрон більше ніж третій. Вичісліть скільки виготовив третій майстер

Ответы на вопрос

Отвечает Маманжанова Диля.

Ответ:

132 дрона

Пошаговое объяснение:

Всего сделали 3 мастера — 450 дронов

Сделал 1 мастер — х + 21 + 12 = х + 33 дронов

Сделал 2 мастер — х + 21 дронов

Сделал 3 мастер — х дронов

х + 33 + х + 21 + х = 450

3х + 54 = 450

3х = 450 - 54

3х = 396

х = 396 : 3

х = 132

Сделал 3 мастер = (х) = 132 дрона