Телефон вартістю 8000тисяч грн.Спочатку подешевшав на 15%,а потім подорожчав на 15%.Чи змінилась

вартість телефону?СРОЧНО З УМОВОЮ ТА ДІЯМИ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Юлия.

Доброї ночі!

Початкова вартість - 8000 грн.

Спочатку подешевшав на 15%, а потім подорожчав на 15%.

Чи змінилась вартість телефону?

Розв'язання:

1) 100 - 15 = 85% - стала вартість телефону після пониження ціни.

2) 85 + 15 = 100% - стала вартість телефону після повищення ціни.

3) 100 - 100 = 0

Отже ціна на телефон не змінилася.