Знайдіть Найбільший спільний дільник чисел 12, 18і30


Ответы на вопрос

Отвечает Дарханов Диас.

Відповідь:

Найбільший спільний дільник чисел 12, 18 і 30 дорівнює 6

Покрокове пояснення:

Розкладемо кожне число на прості множники:

12 = 2 * 2 * 3

18 = 2 * 3 * 3

30 = 2 * 3 * 5

Далі знаходимо найбільший спільний дільник (НСД) цих чисел, вибравши найвищу ступінь кожного простого множника, яка зустрічається у всіх числах:

НСД(12, 18, 30) = 2 * 3 = 6

Отже, найбільший спільний дільник чисел 12, 18 і 30 дорівнює 6.