Розв'яжи рiвняння. З a) x×4=800;​


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Юля.
Х*4=800
х =800:4
х= 200
Отвечает Валивахин Алексей.

Ответ:

x×4=800

4x=800

4x/4=800/4

x=200

Пошаговое объяснение:

1)Перенесіть всі констати в ліву частину рівняння

2)Поділіть дві частини на одне й теж значення

3)Спростіть рівняння