Скільки цілих чисел розташовано на координатній прямій між числами -3 і 4?


Ответы на вопрос

Отвечает Вольпин Максим.

Відповідь:

між числами -3 та 4 міститься 8 цілих числа.

Покрокове пояснення:

Для того, щоб знайти кількість цілих чисел між -3 та 4, ми можемо відняти значення координат цих чисел та додати 1 (так як кількість цілих чисел в діапазоні від a до b включно дорівнює b - a + 1).

Отже, кількість цілих чисел між -3 та 4 дорівнює:

4- (-3) + 1 = 4 +3+1=8

Отже, на координатній прямій між числами -3 та 4 міститься 8 цілих числа.

Отвечает Варфоломеев Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

если включая -3 и 4 то ( -3 -2 -1 0 1 2 3 4 )

если их не включая то ( -2 -1 0 1 2 3 )