Допоможіть дам 15 баллів!!! пояснення можете не писати лише відповідь Обчисліть: 3,8 — 8,5 —3,8 —

(—8,5) Розв’яжіть рівняння: —3,43 — х = 4,19

Ответы на вопрос

Отвечает Селищева Татьяна.

Ответ:

1) 0

2) х= - 7,62

Пошаговое объяснение:

1) 3,8-8,5-3,8-(-8,5)= -8,5-(-8,5)=-8,5+8,5=0

додам: 3,8 ми скоротили, так я 3,8-3,8=0

2) -3,43-х=4,19

   -х=4,19+3,43

   -х=7,62

    х= - 7,62.