Помогите пожалуйста нужно записать значение х какие краткие 3,при каких неровностей 143<х<159

будет правильной

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Роман.

Відповідь:

144, 147, 150, 153, 156

Покрокове пояснення:

Поділимо 143:3=47 остача 2

Поділимо 159 на три: 159:3=53

Тоді ми можемо брати будь-яке число від 48 до 52 включно, множити їх на 3 і отримувати потрібні значення змінної х. Тобто:

48*3=144

49*3=147

50*3=150

51*3=153

52*3=156