202. Розв'яжи задачу. Склади до неї обернену. У супермаркет привезли 522 л мінеральної води, а

солодкої — у 6 разів менше. Скільки всього літрів води привезли в супермаркет?​

Ответы на вопрос

Отвечает Савин Женя.

Пошаговое объяснение:

Привезли :

Мінеральної 522л.

Солодкої - ? у 6 разів менше

Разом- ?

522: 6= 87 -солодкої

87+522= 629-разом

відповідь: разом привезли 629 л.

Отвечает Чикишева Света.
1)522:6=87(л)-солодкої воли привезли у магазин.
2)522+87=609(л)-води всього привезли у магазин
Відповідь:609 літрів.