Знайди кут, суміжний з даним кутом. а)40 б)52 в)90 г)175 якщо що це все в градусах. Будь ласка як

можна скоріш

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Анастасия.

( назвемо кут який шукаємо А, а який відомий Б )

Дано: А і Б – суміжні кути

Б= 40°

Знайти: А

Розв'язання

А + Б = 180° - за теоремою про суміжні кути

А = 180° - Б= 180° - 40° = 140°

Відповідь: кут А дорівнює 140°

б) Дано: А і Б – суміжні кути

Б = 52°

Знайти: Б

Розв'язання

А + Б = 180° - за теоремою про суміжні кути

А = 180° - Б = 180° - 52= 128 °

Відповідь: кут А дорівнює 128°

в) Дано:

А і Б – суміжні кути

Б= 90°

Знайти: А

Розв'язання

А + Б = 180°- за теоремою про суміжні кути

А = 180° - Б = 180° - 90° = 90°

Відповідь: кут А дорівнює 90°

г)Дано:

А і Б – суміжні кути

Б = 175°

Знайти: А

Розв'язання

А + Б = 180° – за теоремою про суміжні кути

А = 180° - Б = 180° - 175 ° = 5 °

Відповідь: кут А дорівнює 5°