4. Знайди суму всіх цілих чисел від -43 до 40. Допоможіть будь-ласка дам 20 балів!


Ответы на вопрос

Отвечает Насретдинов Дима.

Ответ: S=-126.

Пошаговое объяснение:

a₁=-43      d=1       n=40-(-43)+1=40+43+1=84     n=84

\displaystyle\\S=\frac{a_1+a_n}{2} *n\\\\S=\frac{-43+40}{2} *84=-3*42=-126.