У Сергійка було на 3 яблука більше ,ніж у Сашка. Коли кожен іх них з*їв по 2 яблука , у Сергійка

залишилось у 4 рази більше яблук. Скільки яблук було у кожного спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Смагуловы Ринат-И-Динара.
Х - було у Сашка
х + 3 - було у Сергійка

4(х - 2) = (х+3) - 2
4х - 8 = х + 3 - 2
4х - х = 3 - 2 + 8
3х = 9
х = 3 - було у Сашка

3 + 3 = 6 - було у Сергійка