Коло арени цирку має довжину 40,8 м. Знайдіть діаметр і площу арени. допоможіть , срочно!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Акентьев Данил.

Ответ:

138,72м²

Пошаговое объяснение:

r=40,8/п2=6,8

d=2r=13,6

S=Пr2²=3×6,8²=138,72м²