7. Розв'яжи задачу. a) Площа підлоги 20 м², а об'єм кімнати кімнати. - 60 м². Знайди висоту


Ответы на вопрос

Отвечает Височанська Ліза.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

1)узнаём площу пола. Площа пола 20м²=20×20=400м

2)узнаем объём комнаты 60м²=60×60=3600 м

3)высота:3600:400=9