Спростіть вираз -13,24+b+4,9+8,24+(-4,9) і знайдіть його значення, якщо b=3 4/9


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Ангелина.

Ответ: -1 5/9

Пошаговое объяснение:

-13,24+b+4,9+8,24+(-4,9) = -13,24 + b + 4,9 + 8,24 - 4,9 = b - 5

 якщо b=3 4/9

b - 5 = 3 4/9 - 5 = -1 5/9