Розв'яжи рівняння (х-3 цілих 6/8)+4 цілих 2/8=10 цілих 1/8 срочно дам 20балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Екатерина.

Розпочнемо з обчислення виразу у дужках:

х - 3 6/8 = х - 3.75

Тепер можемо переписати наше рівняння без дробів:

(х - 3.75) + 4 2/8 = 10 1/8

Спростимо дроби у правій частині:

4 2/8 = 4.25

10 1/8 = 10.125

Підставляємо значення назад:

(х - 3.75) + 4.25 = 10.125

Піднімаємо ліву частину рівняння до рівня правої частини:

х - 3.75 = 5.875

Додаємо 3.75 до обох сторін рівняння:

х = 9.625

Отже, розв'язок рівняння: x = 9.625.