Помогите пожалуста порівняйте 4 год і 40хв 3/6доби і 15год ;3/5хв і 40с


Ответы на вопрос

Отвечает Первушин Александр.
Для порівняння цих значень потрібно перевести їх до одиниць виміру, наприклад, до хвилин або секунд.

4 год і 40 хв = (4 × 60) хв + 40 хв = 240 хв + 40 хв = 280 хв
3/6 доби = (3/6) × 24 год = 12 год
15 год = 15 × 60 хв = 900 хв
3/5 хв = (3/5) × 60 с = 36 с
40 с = 40 с
Отже, ми маємо:

280 хв
12 год = 720 хв і 900 хв
36 с і 40 с
Для порівняння цих значень можна скористатися відношенням часу до одиниці, наприклад, до хвилини. Тоді ми матимемо:

280 хв = 280/60 хв = 4 год 40 хв
720 хв = 12 год, 900 хв = 15 год
36 с = 0 хв 36 с, 40 с = 0 хв 40 с
Отже, порівнюючи за допомогою відношення до хвилини, ми отримуємо наступне:

4 год 40 хв
12 год і 15 год
0 хв 36 с і 0 хв 40 с
Отже, можна порівняти ці значення і дійти висновку, що 15 год більше за 12 год, а 40 с менше за 36 с, але 4 год 40 хв більше за 0 хв 36 с та 0 хв 40 с.