Виконай ділення і перевір множенням 25 281÷3= 8463÷7=


Ответы на вопрос

Отвечает Троицкий Вадим.

Ответ:

25281 / 3 = 8427 3*8427=25281 8463/7=1209 1209*7=8463

Пошаговое объяснение: