допоможіть пліс!!!!!!8. Спростити вираз - (х+4)+(у-2)-(z-х) та знайди його значення, якщо x=-3y-25;

z-19.​

Ответы на вопрос

Отвечает Третьякова Ксения.

Відповідь:

-12

Покрокове пояснення:

-(х+4)+(у-2)-(z-x)=-x-4+y-2-z+x=-6+y-z (-х і +х взаємо знищуються)

Якщо у=-25 z=-19, то -6+y-z=-6+(-25)-(-19)=-6-25+19=-12

Вибач, якщо неправильно