1- 13/17 обчислити цей приклад


Ответы на вопрос

Отвечает Почтовый Евгений.

Відповідь:

4/17

Покрокове пояснення:

1- 13/17 = 17/17 - 13/17 = 4/17

Можна будь-ласка корону 5 зірочок і дякую