Розв'язок задачі У коробку, що має форму прямокутного паралелепіпеда,довжина горизонтальних граней

якого 6 дм і 5 дм, а вертикальної 3 дм, поклали куби з ребром 1 дм до половини об'єму коробки.Скільки кубів поклали в коробку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гриценко Даня.

Ответ:

45 кубів

Пошаговое объяснение:

Об'єм прямокутного паралелепіпеда можна знайти, помноживши довжину, ширину та висоту:

V = 6 дм * 5 дм * 3 дм = 90 дм³

Оскільки поклали куби до половини об'єму, то об'єм кубів дорівнює половині об'єму коробки:

V(кубів) = 1/2 * 90 дм³ = 45 дм³

Об'єм одного куба дорівнює:

V(куба) = 1 дм * 1 дм * 1 дм = 1 дм³

Тому кількість кубів, які можна покласти в коробку, дорівнює:

n = V(кубів) / V(куба) = 45 дм³ / 1 дм³ = 45 кубів