Розв'яжіть рівняння: 1) -21-x=-8x; 2) 3x+5=x-7; 3) 11-4x=1-9x; 4) 10x-3=17x+25; 5)

0,4x-2,3=-1,6x+0,7; 6) 4,8x-3,1=9,8x-5,6.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Дима.

1)Щоб вирішити це рівняння, нам потрібно виділити змінну "x" в одній частині рівняння. Ми можемо зробити це, виконавши деякі алгебраїчні операції наступним чином:

- 21-x=-8x

Ми можемо спростити рівняння, додавши " x " до обох сторін рівняння:

- 21 = 7x

Далі ми можемо виділити "x", розділивши обидві сторони рівняння на 7:

- 3 = x

Отже, рішення рівняння-21-x= - 8x дорівнює x = -3.

2)Щоб вирішити рівняння 3x + 5 = x-7, нам потрібно спростити та ізолювати змінну x з одного боку рівняння.

По-перше, ми можемо спростити рівняння, об'єднавши подібні члени. Ми можемо зробити це, віднімаючи x з обох сторін рівняння.

3x + 5 - x = x - 7 - x

Спрощуючи далі, ми отримуємо:

2x + 5 = -7

Далі ми можемо виділити змінну x, віднімаючи 5 з обох сторін рівняння:

2x = -12

Нарешті, ми можемо вирішити для x, розділивши обидві сторони рівняння на 2:

x = -6

Отже, рішення рівняння 3x + 5=x-7 дорівнює x = -6.

3)Щоб вирішити рівняння 11-4x = 1-9x, нам потрібно виділити змінну "x" в одній частині рівняння.

По-перше, ми можемо спростити обидві сторони, об'єднавши подібні терміни.

11-4x = 1-9x

11-1 = 4x-9x

10 = -5x

Далі ми можемо виділити "x", розділивши обидві сторони на -5.

10/-5 = x

- 2 = x

Therefore, the solution to the equation 11-4x=1-9x is x = -2.

4)Щоб вирішити рівняння 10x-3 =17x+25, нам потрібно виділити змінну "x" в одній частині рівняння.

По-перше, ми можемо спростити рівняння, об'єднавши подібні терміни.

10x - 3 = 17x + 25

Ми можемо переставити його наступним чином:

10x - 17x = 25 + 3

- 7x = 28

Розділивши обидві сторони на -7, ми отримаємо:

x = -4

Отже, рішення рівняння 10x-3 = 17x + 25 дорівнює x = -4.

5)Щоб вирішити рівняння 0,4 x - 2,3 = -1,6 x + 0,7, ми виконуємо наступні дії:

1. Позбудьтеся десяткових знаків, помноживши обидві сторони рівняння на 10:

   

   ```

   4x - 23 = -16x + 7

   

   ```

   

2. Додайте 16x до обох частин рівняння:

   

   ```

   20x - 23 = 7

   

   ```

   

3. Додайте 23 до обох частин рівняння:

   

   ```

   20x = 30

   

   ```

   

4. Розділіть обидві сторони рівняння на 20:

   

   ```

   x = 1,5

   

   ```

   

Отже, рішення рівняння 0,4 x-2,3 = -1,6 x + 0,7 дорівнює x = 1,5.

6)Щоб вирішити рівняння 4,8 x-3,1 =9,8 x-5,6, нам потрібно виділити змінну "x" в одній частині рівняння.

По-перше, ми можемо спростити обидві сторони, поєднавши подібні терміни:

4,8x - 9,8x = -5,6 + 3,1

Подальше спрощення:

- 5,0 х = -2,5

Щоб вирішити для 'x', нам потрібно отримати його самостійно. Ми можемо зробити це, розділивши обидві сторони на -5,0:

x = 0,5

Отже, рішення рівняння 4,8 x-3,1=9,8 x-5,6 дорівнює x = 0,5.