З однієї станції в протилежних напрямках одночасно вирушили два поїзди. Один із них рухався зі

швидкістю 62,1 км/год, а другий 60,4 км/год. Якою буде відстань між ними через 1,6 години після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Золотарёва Светлана.

Ответ:

1)62.1+60.4=122.5(км/год) швидкість віддалення

2)122.5*1.6=196(км)