13+(-15)-(-13)-(-3)-54= допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Пудеева Мария.

Відповідь:

-40

Покрокове пояснення:

Щоб вирішити це рівняння, потрібно дотримуватися порядку виконання арифметичних дій - спочатку виконуємо операції у дужках, потім дії зі знаками плюс і мінус зліва направо.

13 + (-15) - (-13) - (-3) - 54 =

13 - 15 + 13 + 3 - 54 =

(13 + 13 + 3) - 15 - 54 =

29 - 15 - 54 =

-40

Отже, відповідь: -40.

Отвечает Попкова Яна.

Нужно правильно раскрыть скобки:

13+(-15)-(-13)-(-3)-54=13-15+13+3-54= -40

Ответ: -40