чи можна не виконуючи дію множення порівняйте значення виразів 3.15*38*(-5)*(-10)*(-8)*7*138 і

-3*15*(-41)*1*(-2)*2.7*4*7

Ответы на вопрос

Отвечает Трунов Денис.

Ответ:

Отже, ми можемо записати дане вираз у вигляді:

(-3 * 15 * (-41)) * (1 * (-2) * 2.7) * (4 * 7)

Перша група множників дає нам додатне число:

-3 * 15 * (-41) = 1,845

Друга група множників дає від'ємне число:

1 * (-2) * 2.7 = -5.4

Третя група множників дає додатне число:

4 * 7 = 28

Тепер можна перемножит

Пошаговое объяснение: вроде так