відстань між двома селами 15,76 км. З цих сіл назустріч один одному виїхали два вершники, які

зустрілися через 0,8 год після початку руху. Один з вершників рухався зі швидкістю 9,6 км/год. Знайдіть швидкість другого вершника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кабдагулов Эльдар.

Ответ:

0.8*9.6 =7.68км проехал первый всадник

15.76-7.68=8.08 км проехал второй всадник

8.08/0.8=10.1 км/ч скорость второго всадника