-0,5+-4,2+3,9=?....​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(-0,5 + 3,9) - 4,2 = 3,4 - 4,2 = -0,8

Итак, результат равен -0,8.

Отвечает Чуракова Соня.

Відповідь:

Розпочнемо з додавання останніх двох чисел:

3.9 + (-4.2) = -0.3

Тепер додамо до цього результат першого числа:

-0.5 + (-0.3) = -0.8

Отже, -0.5 - 4.2 + 3.9 = -0.8

Покрокове пояснення: